A következő címkéjű bejegyzések mutatása: étterem. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: étterem. Összes bejegyzés megjelenítése

2009. március 12., csütörtök

African menu

A vendégeim vagytok

Az eddigi hosszú mesék helyett most csak egy perc vidámságot kaptok. Mindenkit szeretettel meghívok egy kecskefejre a Sierra Leone-i Bo városának Áldott Csibe (esetleg Szent Pipi?) nevű éttermébe. Ha valaki viszolyogna a nemes étektől, kiváló Star és Maltina sörökkel lehet bemelegíteni, hogy ne fájjon annyira – igényesebbeknek kapható itt Carlsberg és Heineken is. Az írástudatlanok kedvéért (úgy a népesség fele-kétharmada) a menü az ajtóra is föl van festve, ebből kiderül, hogy a fejhús mellé jár egy darab nyak is.

Amikor megláttam az utcára kitett étlapot, annyira elkezdtem röhögni, hogy kénytelen voltam megállni és percekig élvezni a látványt. Élvezzétek ti is. Jó étvágyat!